Martin on looduses matkanud ja primitiivsete vahenditega ellujäämist õppinud juba lapsest saati, kui isa ta kolmeaastasena esimest korda skaudilaagrisse kaasa võttis.
Martin on läbinud Inglismaal Bear Grylls Survival Academy esimese taseme ellujäämisinstruktori koolituse.
Tema jaoks hakkab seiklus siis, kui plaan on otsa lõppenud. Olgu see siis metsas matkates või süstaga jõel möllates – üks on kindel, asi on seikluses! Talle meeldib olla loov ja ületada raskused siis, kui plaan A, plaan B ja isegi plaan F enam ei tööta.

 

 

Vova tegi tõsisema alguse metsas liikumisega 15 aastat tagasi, kui liitus skautlusega. Pärast seda, kui ta läks tööle Kaitseväkke, on Voval kogunenud väga mitmekesine looduses ellujäämise ja matkamise pagas.
Ta läheneb ellujäämiseks tekkinud probleemidele otsustavalt ja lahendab need käigu pealt. Lisaks on ta koolitatud mees, kes tunneb nööridega laskumise tehnikaid.
Särasilmne Kairi kuulub Ellujäämisakadeemia tagalasse. Asjaajamine ning Ellujäämisakadeemiast teada andmine on eeskätt Kairi tegevusvaldkond.
Lisaks on ta õppinud ellujäämisvaldkonda tundma juba mitu aastat. Kairit võib kohata meie seikluste tagalapoolel ringi sibamas ja naeratusi jagamas.
Aktiivse looduse sõbrana leiab Kairi teinekord ennastki metsast nägu porine ja saabas mudane…
Close Menu