Ettevõtetele

Ellujäämispäev


Ellujäämispäev on üks mõnus meeskondlik päev looduses, mis mahub kenasti ära tavalise tööpäeva sisse.

Reipa instruktaažiga algav päev viib otsejoones metsa. Mõnusal matkal läbi metsa õpetab ellujäämiseks olulisi võtteid ja nippe, samal ajal loodust nautidest. Neidsamu, mida võib kasutada ka siis, kui kriis käes pole. Meie metsameestest instruktorid teevad olemise metsas huvitavaks ja õpetlikuks.

Pead täis ellujäämistarkust ning kopsud imeliselt puhast õhku, selgub tõehetk – kes tegi matkal aktiivselt kaasa ning kellele said ellujäämisnipid kõige paremini selgeks. Algab ellujäämismäng!

Ellujäämismäng on meeskondlik ning tõmbab päeva mõnusalt ja sõbralikult võisteldes kokku. See, kuidas mängu läbi viime, jääb siinjuures lahti seletamata – rikuks ju muidu teie lõbu ära!

Värske õhk teeb kõhu tühjaks*

Hommikusi saabujaid tervitab ellujäämiskeskkonnale omaselt askeetlik, kuid mõnusalt naturaalne soe jook – ürditee meega või lihtne filtrikohv, sinna juurde värskendav puuvilja- ja/või marjaamps (hooajal oma aia värske kraam).

Lõunasöögi valmistamise meistrid olete aga teie ise. Lihtne lõkketoit maitseb pärast metsarännakut imeliselt.

Ellujäämismängu lõpuks on taaskord kaetud laud kosutava sooja joogi ja pirukaga.

Isiklik joogipudel tuleb igal ühel endale kaasa võtta kodunt. Matkal kulub vähemalt liiter vett inimese peale.

* kui söögiga soovite hoida peenemat joont, võib tellida ka toitlustaja (Info toitlustajale – https://ellujaamisakadeemia.ee/toitlustajale/).

Mida selga panna?

Kui kuupäev ja toimumiskoht on kokku lepitud, saadame täpsemad juhised selle kohta, kuidas päevaks ette valmistada. Kindel on aga see, et ühtki matkavarustust ekstra ostma ei pea. Piisab tavalisest riietest, millega on mugav looduses liikuda. Muidugi kõik vastavalt aastaajale.

 

Kestus: 6 tundi

Toimumiskoht: Atla külas, Raplamaal või Põdrangu külas, Lääne-Virumaal

Toimumisaeg: aastaringselt

Inimeste arv: 8 – 50 inimest*

Keeled: eesti, inglise, vene

* kui inimesi on rohkem või vähem, võta meiega ühendust ning leiame teile sobivaima lahenduse

Võtke meiega ühendust: martin@ellujaamisakadeemia.ee või 56 909 536